D | 2023-11-10 | 12:30 | (A) | CSKA 1948 B | 0-0 | D17 | |||
L | 2023-11-03 | 12:30 | (H) | Spartak Pleven | 0-2 | D16 | |||
L | 2023-10-27 | 14:00 | (A) | Ludogorets Razgrad B | 4-1 | D15 | |||
L | 2023-10-20 | 14:00 | (H) | Litex Lovech | 0-1 | D14 | |||
W | 2023-10-08 | 14:00 | (A) | Chernomorets Balchik | 1-3 | D13 | |||
W | 2023-10-03 | 15:30 | (H) | Montana | 1-0 | D12 | |||
L | 2023-09-27 | 15:00 | (A) | Strumska Slava | 1-0 | D11 | |||
D | 2023-09-23 | 15:00 | (H) | Dobrudja Dobrich | 1-1 | D10 | |||
L | 2023-09-18 | 15:00 | (A) | Septemvri Sofia | 2-0 | D9 | |||
L | 2023-09-03 | 15:00 | (H) | FC Dunav | 0-1 | D8 | |||
L | 2023-08-29 | 16:00 | (A) | FC Maritsa | 2-0 | D7 | |||
W | 2023-08-20 | 16:00 | (H) | Spartak Varna | 2-0 | D6 | |||
D | 2023-08-15 | 16:30 | (H) | Marek | 0-0 | D5 | |||
L | 2023-08-04 | 16:00 | (A) | Bdin Vidin | 1-0 | D4 | |||
D | 2023-07-29 | 18:00 | (H) | Chernomorets Burgas | 1-1 | D3 | |||
L | 2023-07-20 | 16:30 | (A) | Yantra 1919 | 2-1 | D2 | |||
W | 2023-07-15 | 16:30 | (H) | FC Sportist | 3-1 | D1 | |||
L | 2023-06-09 | 17:00 | (A) | Beroe | 1-0 | F | |||
W | 2023-06-04 | 16:00 | (H) | Dobrudja Dobrich | 1-0 | D34 | |||
D | 2023-05-30 | 16:00 | (A) | Ludogorets Razgrad B | 1-1 | D33 | |||
L | 2023-05-25 | 14:45 | (H) | Yantra 1919 | 0-1 | D32 | |||
D | 2023-05-20 | 16:00 | (A) | FK Sozopol | 1-1 | D31 | |||
W | 2023-05-12 | 12:30 | (H) | FC Maritsa | 2-0 | D30 | |||
L | 2023-05-06 | 16:00 | (A) | FC Dunav | 1-0 | D29 | |||
D | 2023-04-29 | 15:00 | (H) | Litex Lovech | 1-1 | D28 | |||
L | 2023-04-23 | 13:15 | (A) | Spartak Pleven | 3-0 | D27 | |||
W | 2023-04-17 | 15:00 | (H) | Strumska Slava | 3-1 | D26 | |||
L | 2023-04-11 | 15:00 | (A) | CSKA 1948 B | 1-0 | D25 | |||
W | 2023-03-05 | 13:30 | (H) | Vitosha | 1-0 | D21 | |||
D | 2023-02-13 | 12:30 | (A) | Krumovgrad | 0-0 | D18 | |||
D | 2021-12-12 | 14:30 | (H) | Levski Sofia | 1-1 | D19 | |||
L | 2021-12-04 | 10:30 | (A) | Botev Vratsa | 1-0 | D18 | |||
W | 2021-11-30 | 15:30 | (H) | Slavia | 2-1 | D17 | |||
L | 2021-11-26 | 14:45 | (A) | Cherno More | 1-0 | D16 | |||
D | 2021-11-19 | 15:30 | (H) | OFK Pirin | 1-1 | D15 | |||
W | 2021-11-05 | 15:15 | (A) | Lokomotiv Sofia | 0-3 | D14 | |||
L | 2021-10-31 | 17:00 | (A) | Ludogorets Razgrad | 2-0 | D13 | |||
W | 2021-10-27 | 17:00 | (H) | Cherno More | 1-0 | L16 | |||
D | 2021-10-24 | 17:00 | (H) | CSKA Sofia | 0-0 | D12 | |||
L | 2021-10-18 | 18:00 | (A) | CSKA 1948 | 1-0 | D11 | |||
12 |