G | W | D | L | GD | YC | 2Y | RC | FS | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.º | 17 | 2 | 4 | 11 | 30-70 | 1 | 0 | 0 | D1 | WLLLD | details | |
6.º | 9 | 3 | 0 | 6 | 22-39 | 1 | 0 | 0 | W1 | LWLLW | details | |
26 | 5 | 4 | 17 | 52-109 | 2 | 0 | 0 | - | - |
h2h | 2024-06-08 | 11:00 | (A) | Infesta | - | D22 | h2h | ||
h2h | 2024-06-01 | 11:00 | (H) | S. Félix Marinha B | - | D21 | h2h | ||
h2h | 2024-05-30 | 11:00 | (A) | Lomba SC Amarante | - | D20 | h2h | ||
h2h | 2024-05-25 | 11:00 | (A) | Barrosas | - | D19 | h2h | ||
h2h | 2024-05-18 | 10:00 | (H) | Gens SC | - | D18 | h2h | ||
D | 2024-05-11 | 09:00 | (A) | Padroense B | 3-3 | D17 | |||
L | 2024-05-04 | 10:00 | (H) | Pasteleira | 3-5 | D16 | |||
L | 2024-05-01 | 09:00 | (A) | SC Coimbrões | 9-0 | D15 | |||
L | 2024-04-27 | 10:00 | (H) | Monte Córdova | 1-2 | D14 | |||
W | 2024-04-20 | 10:00 | (A) | Inter Milheirós B | 2-4 | D13 | |||
L | 2024-04-13 | 10:00 | (H) | Castêlo da Maia | 3-5 | D12 | |||
L | 2024-04-06 | 09:00 | (H) | Infesta | 1-10 | D11 | |||
D | 2024-03-23 | 10:00 | (A) | S. Félix Marinha B | 2-2 | D10 | |||
W | 2024-03-16 | 11:00 | (H) | Lomba SC Amarante | 6-0 | D9 | |||
L | 2024-03-09 | 09:00 | (H) | Barrosas | 0-1 | D8 | |||
D | 2024-03-02 | 10:00 | (A) | Gens SC | 1-1 | D7 | |||
L | 2024-02-24 | 10:00 | (H) | Padroense B | 1-3 | D6 | |||
L | 2024-02-17 | 11:00 | (A) | Pasteleira | 6-1 | D5 | |||
L | 2024-02-10 | 10:00 | (H) | SC Coimbrões | 0-12 | D4 | |||
L | 2024-02-03 | 10:00 | (A) | Monte Córdova | 4-1 | D3 | |||
D | 2024-01-27 | 10:00 | (H) | Inter Milheirós B | 2-2 | D2 | |||
L | 2024-01-20 | 11:00 | (A) | Castêlo da Maia | 3-1 | D1 | |||
W | 2023-12-16 | 10:00 | (H) | Águias de Eiriz | 5-2 | D9 | |||
L | 2023-12-09 | 11:00 | (A) | GDC Ferreira | 3-0 | D8 | |||
L | 2023-12-02 | 09:00 | (H) | Paços de Ferreira | 0-13 | D7 | |||
W | 2023-11-25 | 09:00 | (A) | Raimonda | 0-11 | D6 | |||
L | 2023-11-18 | 09:00 | (H) | 1º Maio Figueiró | 0-1 | D5 | |||
L | 2023-11-11 | 09:00 | (A) | FC Penafiel | 4-1 | D4 | |||
L | 2023-11-04 | 09:00 | (H) | S. Vicente Irivo | 1-6 | D3 | |||
L | 2023-11-01 | 10:00 | (A) | Freamunde | 8-0 | D1 | |||
W | 2023-10-28 | 09:00 | (H) | CCD Sobrosa | 4-2 | D2 |